Kristin Davis adopteert tweede kindje

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – Gezinsuitbreiding voor Kristin Davis. De 53-jarige Sex and the City-actrice heeft een zoontje geadopteerd, meldt Marc Malkin van E! News.

Het is de tweede keer dat Davis een kindje adopteert. In dat 2011 deed ze dat ook al. Toen verwelkomde ze dochter Gemma Rose, die inmiddels zeven jaar oud is.

Eerder sprak Kristin al openhartig over de adoptie van haar dochter. “Ik ben blank. Ik leef als bevoorrechte blanke. Voor de adoptie dacht ik te weten dat ik in een bevoorrechte positie zit, wat dat betekende. Maar zodra je een kind hebt, wat een soort hart buiten je eigen lichaam is, en dat hart zit toevallig in een donker lichaam en je ziet mensen je kind tegenwerken, beangstigt mij dat enorm.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.