KRO-NCRV ‘blij’ dat Ruud de Wild bij publieke omroep blijft

De KRO-NCRV is “blij” dat Ruud de Wild bij de publieke omroep blijft werken. Dinsdag maakte de radio-dj bekend dat hij na zes jaar zes jaar de samenwerking met de KRO-NCRV verbreekt en de overstap naar omroep PowNed maakt.
“We zijn blij dat Ruud de Wild voor de publieke omroep behouden blijft en wensen hem veel succes toe bij collega-omroep PowNed”, laat een woordvoerder van de KRO-NCRV desgevraagd weten.
De Wild behoudt zijn doordeweekse tijdslot van 16.00 tot 18.00 uur op NPO Radio 2. “Na ruim zes jaar voor KRO-NCRV te hebben gewerkt is het voor mij nu tijd voor iets nieuws”, zei de dj over de transfer. “Ik wil KRO-NCRV hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en hun vertrouwen. Vanaf 2023 ga ik een nieuw avontuur aan bij PowNed.”
De Wild maakte verschillende programma’s voor KRO-NCRV, zoals zijn radioprogramma De Wild in de middag op NPO Radio 2 en de podcast 30 MINUTEN RAUW. Ook was hij dit jaar de verteller tijdens The Passion. Vanaf januari presenteert De Wild zijn middagshow voor PowNed. Ook gaat de radio-dj volgend jaar een zesdelige tv-serie maken voor PowNed.
BuzzE