Laatste seizoen Queer Eye eind januari te zien
Het laatste seizoen van het realityprogramma Queer Eye verschijnt op 21 januari op Netflix. Het tiende seizoen vindt plaats in de Amerikaanse hoofdstad Washington, meldt de streamingsdienst.
Netflix maakte in juli bekend dat het populaire make-overprogramma zou stoppen. Het programma debuteerde in 2003 onder de naam Queer Eye for the Straight Guy op het Amerikaanse televisienetwerk Bravo en stopte na vijf seizoenen in 2007. In 2018 maakte Queer Eye een doorstart op Netflix.
In het programma zetten Antoni Porowski, Jeremiah Brent, Jonathan Van Ness, Karamo Brown en Tan France zich in om de leefsituatie van iemand te verbeteren. Naast een make-over krijgen deelnemers tips voor het koken van gezondere maaltijden, interieurdesign en persoonlijke relaties.
BuzzE





