Laatste seizoen Queer Eye eind januari te zien

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Het laatste seizoen van het realityprogramma Queer Eye verschijnt op 21 januari op Netflix. Het tiende seizoen vindt plaats in de Amerikaanse hoofdstad Washington, meldt de streamingsdienst.

Netflix maakte in juli bekend dat het populaire make-overprogramma zou stoppen. Het programma debuteerde in 2003 onder de naam Queer Eye for the Straight Guy op het Amerikaanse televisienetwerk Bravo en stopte na vijf seizoenen in 2007. In 2018 maakte Queer Eye een doorstart op Netflix.

In het programma zetten Antoni Porowski, Jeremiah Brent, Jonathan Van Ness, Karamo Brown en Tan France zich in om de leefsituatie van iemand te verbeteren. Naast een make-over krijgen deelnemers tips voor het koken van gezondere maaltijden, interieurdesign en persoonlijke relaties.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.