Lady Gaga bedankt Nederland en De Jonge voor steun tegen vaccin

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Niemand minder dan de Amerikaanse popster Lady Gaga heeft Nederland en in het bijzonder minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid bedankt voor het werk in de strijd tegen het coronavirus.

De zangeres sprak haar dankwoord uit op Twitter. “Dankjewel Nederland en Hugo de Jonge voor jullie steun voor een vaccin tegen Covid-19 en voor de steun aan de WHO.”

Lady Gaga sprak daarnaast voor een groot deel van de wereldbevolking als ze schrijft dat ze hoopt dat Nederland ook door zal blijven gaan met het steunen van Gavi, een organisatie die zich inzet om dodelijke infecties bij kinderen te bestrijden. “Hopelijk volgen andere landen jullie voorbeeld.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.