‘Lady Gaga vervangt Beyoncé op Coachella’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – De organisatie van festival Coachella heeft een vervanger gevonden voor Beyoncé. Volgens Billboard treedt Lady Gaga in april twee weekenden op in de woestijn van Californië.

Beyoncé moest afgelopen week op doktersadvies haar geplande optredens tijdens het festival afzeggen. De zangeres maakte begin deze maand bekend dat ze zwanger is van een tweeling. Ze zegde daarbij gelijk toe in 2018 wél te komen optreden op het festival.

Coachella vindt plaats gedurende twee opeenvolgende weekenden in april. De optredens van Beyoncé stonden gepland op de zaterdagavonden, 15 en 22 april. Zij zou de eerste vrouwelijke headliner zijn geweest sinds Björk in 2007. De organisatie van het festival was er dan ook veel aan gelegen een vrouwelijke vervanger te vinden.

Eerder dinsdag deden geruchten de ronde dat Daft Punk Beyoncé zou vervangen. Onder meer Playboy meldde de komst van het electroduo, maar trok die voorspelling in na het bericht van Billboard over Lady Gaga.

© 2017 BuzzE. Alle auteursrechten en databankrechten voorbehouden. All copyrights and database rights reserved.

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.