Laila Frank nieuwe presentator van Bureau Buitenland op Radio 1

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Laila Frank wordt de nieuwe presentator van het dagelijkse NPO Radio 1-programma Bureau Buitenland. De journalist en Amerikadeskundige is vanaf 21 april afwisselend te horen met Sophie Derkzen en Tim de Wit, meldt omroep VPRO. In Bureau Buitenland zijn interviews, reportages en achtergrondverhalen te horen over internationaal nieuws.

“De huidige internationale ontwikkelingen schreeuwen om duiding en context”, aldus Frank. “Bureau Buitenland is wat mij betreft een van de meest urgente programma’s van dit moment. Mijn kennis over de Verenigde Staten neem ik mee, maar juist nu is het belangrijk om de verbinding met de rest van de wereld te willen zien. Bureau Buitenland is de aangewezen plek daarvoor. Ik verheug me er enorm op om daar samen met de redactie onderdeel van uit te maken.”

De komst van Frank is een direct gevolg van de onlangs aangekondigde wekelijkse televisievariant van het programma, zegt eindredacteur Herman Schulte Nordholt. Daardoor is ruimte ontstaan bij het radioprogramma.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.