Lammers en Hoes in jury acteershow SBS

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – Acteurs Frank Lammers en Isa Hoes en filmmaker Tim Oliehoek zijn betrokken bij de nieuwe SBS6-talentenjacht voor acteurs. Ze vormen de jury van het nieuwe programma Filmster gezocht (m/v), waarin het trio op zoek naar “het grootste allround-acteertalent van ons land”, kondigt SBS woensdag aan. Eerder werd al bekend dat Leontine Borsato de presentatie op zich neemt.

Kandidaten spelen in de talentenjacht scènes uit bekende Nederlandse en internationale films en series na. Als tegenspelers krijgen ze steeds bekende acteurs zoals Georgina Verbaan, Jelka van Houten, Mimoun Oaïssa en Roeland Fernhout.

De winnaar van Filmster gezocht (m/v) krijgt een rol in een Nederlandse film of tv-serie. Het programma is op 3 oktober voor het eerst te zien.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.