Led Zeppelin-album Beth Hart meteen bovenaan albumlijst

Het nieuwe album van de Amerikaanse singer-songwriter Beth Hart blijkt meteen een succes. De plaat, waarin de zangeres een ode brengt aan de Engelse rockband Led Zeppelin, komt deze week binnen op nummer 1 in de Album Top 100.
Op het 9 nummers tellende album van Hart staan covers van klassiekers als Stairway to Heaven, Kashmir en Whole Lotta Love. De zangeres komt dit jaar nog optreden in Nederland. Op 26 november staat zij op het podium in de Ziggo Dome in Amsterdam.
Beth Hart is niet de enige nieuwkomer in de Top 10 deze week. Ook Mula B doet het in zijn eerste week goed. Zijn nieuwe album Prix D’Ami komt binnen op plaats twee. The Tipping Point van het Britse popduo Tears for Fears komt nieuw binnen op de vijfde plaats, en 23 van Central Cee neemt de zesde plek in.
De plaat Revel In Time van Arjen Anthony Lucassen’s Star One nam vorige week nog de koppositie in, maar de metalband heeft een flinke duikeling gemaakt in de Album Top 100. Het album is deze week terug te vinden op de 75e plaats.
Album Top 10 week 9
(notering, tussen haakjes notering vorige week, artiest, album o.b.v. Album Top 100 samengesteld door GfK Dutch Charts)
1. (-) Beth Hart – A Tribute to Led Zeppelin
2. (-) Mula B – Prix D’Ami
3. (2) Lil Kleine – Ibiza Stories
4. (3) Ed Sheeran – =
5. (-) Tears for Fears – The Tipping Point
6. (-) Central Cee – 23
7. (5) Adele – 30
8. (4) Soundtrack – Encanto
9. (15) Snollebollekes – … En Door
10. (6) The Weeknd – Dawn FM
BuzzE