Lenny Kuhr en Berget Lewis in nieuw seizoen Bijbelen met sterren

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Lenny Kuhr is volgende maand te zien in een nieuw seizoen van Bijbelen met sterren. Ook zangeres Berget Lewis en realityster Teun Föhn doen mee aan het EO-programma. In de reeks op NPO 2 praten de deelnemers over wat bepaalde teksten uit de Bijbel voor hen betekenen.

“Ik lees de Bijbel als ik in de synagoge ben”, zegt Kuhr in de aankondiging van het programma. “Er zijn veel Bijbelverhalen die ik heel mooi vind. Vooral van Mozes en het braambos.” In het programma gaan de deelnemers in gesprek met de Amelandse dominee Anne-Meta Kobes.

Bas Ragas, die vorig jaar als deelnemer in het programma te zien was, is dit seizoen de verteller van alle Bijbelverhalen. De eerste aflevering op zondag 5 mei begint met het verhaal van Hemelvaart. De derde aflevering met Lenny Kuhr staat in het teken van Pinksteren.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.