Leonardo DiCaprio spreekt tijdens herdenking Jane Goodall

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Leonardo DiCaprio heeft woensdag gesproken tijdens een herdenkingsdienst voor Jane Goodall. In de kathedraal van Washington koesterde hij zijn vriendschap en samenwerking met de in oktober overleden primatoloog en mede-milieubeschermer.

“Wanneer de meesten van ons aan milieuproblemen denken, richten we ons vaak op vernietiging en verlies, en ik geef toe dat ik daar zelf altijd moeite mee heb gehad. Maar Jane bracht altijd hoop”, zei DiCaprio volgens Amerikaanse media over de 91 jaar geworden Goodall. “Ze bleef nooit hangen in wanhoop. Ze richtte zich op wat er gedaan kon worden. Ze herinnerde ons eraan dat verandering begint met medeleven en dat onze menselijkheid ons grootste instrument is.”

Volgens de acteur kon Goodall “helder en zelfs bot” zijn over “de hebzucht en onophoudelijke consumptie” van de mensheid. “Maar onder die felle eerlijkheid lag een onwankelbaar geloof dat elke stem telt, dat we allemaal verbonden zijn met de levende wereld, en dat ieder van ons een verschil kan maken.”

Bij de herdenking waren onder meer familie en vrienden van Goodall aanwezig. Ook Nancy Pelosi, de voormalige voorzitter van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden, was erbij.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.