Leontine was niet blij met intiem contact Marco en meisje

Marco Borsato heeft tijdens zijn rechtszaak openlijk benoemd dat zijn ex-vrouw Leontine Ruiters destijds moeite had met de nauwe band die hij had met het meisje dat hem nu beschuldigt van ontucht.

Leontine was niet blij met intiem contact Marc B.
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

In de rechtbank erkent Marco dat hij destijds regelmatig over de vloer kwam bij het gezin van het vermeende slachtoffer. En dat bleef thuis niet onopgemerkt.

Leontine niet blij

Volgens de zanger moest hij vaak aan Leontine uitleggen waarom hij opnieuw naar dat gezin wilde gaan. Zij vroeg geregeld aan hem: „Ga je er nou weer heen?” Toch stapte Marco dan alsnog de deur uit. Hij zegt nu dat hij vond dat het meisje hem nodig had: „Ze had een vader nodig.”

‘Trekken van verliefdheid’

Ook dochter Jada merkte de nauwe band tussen Marco en het meisje op. Zij verklaart dat haar vader wel eens over de bovenbenen van het meisje streek, maar: ,,Dat deed hij bij mij ook”, aldus Jada. Wel vonden Jada en haar moeder dat het ’trekken van verliefdheid’ begon aan te nemen.

Volg hier alle ontwikkelingen: https://www.ditjesendatjes.nl/dossier-marco-borsato

Tags

MARCO BORSATO

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.