Letland presenteert songfestivallied The Moon is Rising

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Samanta Tina, de Letse inzending voor het Eurovisiesongfestival, heeft vrijdag haar lied online gezet. Met The Moon is Rising staat de zangeres in mei op het Rotterdamse podium.

“Dit nummer gaat over sterke en geweldige vrouwen – voor ons allemaal”, schrijft de zangeres op Instagram. “Ik wil dat we ons niet verbergen en niet bang zijn om uniek en onderscheidend te zijn.”

Met het nummer wil ze vrouwen over de hele wereld sterken. “We accepteren en houden van onszelf, we zijn trots op wat God ons heeft gegeven en wat we hebben gecreëerd, maar we zien elk verschil als rijkdom, omdat ik voor gelijkheid ben!”

Het Eurovisiesongfestival vindt van 18 tot 22 mei plaats in Rotterdam Ahoy. Eerder presenteerde Jeangu Macrooy namens Nederland zijn lied Birth of a New Age.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.