Lil’ Kleine opent festivalseizoen in Werchter

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

WERCHTER – Lil’ Kleine heeft zaterdagmiddag het Vlaamse festival Werchter Boutique afgetrapt. Werchter Boutique, dat uitpakt met Bruno Mars en Oscar and The Wolf als headliners, is de opener van het festivalseizoen in Werchter. Er werden voor dit festival circa 55.000 tickets verkocht.

Na Lil’ Kleine volgen zaterdag in het Festivalpark nog dj Rashida, Tom Odell, Jessie J en Years & Years. Om 22.45 uur is het de beurt aan de afsluiter Bruno Mars, bekend van hits als Finesse, That’s What I like, Uptown Funk en Marry You.

Voorlopig is er volgens Dirk Claes, burgemeester van Rotselaar, van verkeersproblemen in de omgeving van Werchter nog geen sprake. “De volkstoeloop komt heel traag op gang. Bij het concert van Lil’Kleine stonden er nog maar enkele duizenden op de weide”, zegt Claes tegen persbureau Belga.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.