Lily Collins speelt Audrey Hepburn in Breakfast at Tiffany’s

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Lily Collins gaat Audrey Hepburn spelen in een film over het maken van de romantische komedie Breakfast at Tiffany’s, uit 1961. Verschillende Amerikaanse media bevestigen dit nieuws.

De 36-jarige actrice, die vooral bekend is om haar rol in de Netflix-hit Emily in Paris, deelt op Instagram een bericht met een foto van Hepburn. “Na bijna 10 jaar ontwikkeling en een leven lang bewondering en adoratie voor Audrey, kan ik dit eindelijk delen,” schrijft Collins op Instagram. “Geëerd en dolblij drukken niet eens uit hoe ik me voel…”, vervolgt de actrice. Ze zal de film ook produceren.

Alena Smith, de bedenker van de Apple-serie Dickinson, schrijft het script van de film, die is gebaseerd op Sam Wassons bestseller Fifth Avenue, 5 A.M.: Audrey Hepburn, Breakfast at Tiffany’s and the Dawn of the Modern Woman. Het boek volgt de film Breakfast at Tiffany’s door de pre-productie, problemen op de set en een release die een keerpunt werd in film, mode en de bredere cultuur.

Het is nog niet bekend wanneer opnames voor de film starten.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.