Linda de Mol heeft voor het eerst geen zin in feestdagen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

Linda de Mol heeft voor het eerst geen zin in de feestdagen en “kijkt er zelfs meer tegenop dan een wortelkanaalbehandeling”, schrijft ze in de nieuwe LINDA. Waar ze naar eigen zeggen eerder al vanaf eind november met kerstmuziek meezong, denkt ze dat de feestdagen dit jaar meer een herinnering worden aan de nare gebeurtenissen van afgelopen jaar.

De Mol zag nog nooit zo vaak het woord ‘crisis’ voorbijkomen als dit jaar, schrijft ze, en verwijst daarbij naar onder meer de vluchtelingencrisis en de energiecrisis. Ook schrijft de presentatrice dat anderen om middernacht op 1 januari hun partners zoenen en zij zelf dan alleen is. De Mol verbrak afgelopen jaar haar relatie met Jeroen Steenbergen, die bandleider was bij The Voice of Holland tot hij grensoverschrijdend gedrag bekende.

De oplossing voor eenzame en confronterende feestdagen is volgens De Mol dat mensen meer naar elkaar moeten omkijken. De presentatrice denkt dat mensen meer aardige dingen voor anderen moeten doen, waardoor ze zichzelf ook beter gaan voelen. Ook helpt het volgens haar als mensen niet op Instagram kijken naar hoe leuk anderen het hebben.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.