Linkin Park aangeklaagd om niet betalen oud-bassist
Linkin Park is aangeklaagd door een oud-bassist. De band wordt ervan beschuldigd de voormalige bassist Kyle Christner niet te willen betalen, zo meldt de Amerikaanse entertainmentwebsite Billboard. Christner speelde in 1999 enkele maanden bij de band, maar werd toen ontslagen.
Het juridische geschil ontstond na een heruitgave van het debuutalbum Hybrid Theory (2002) een aantal jaren geleden. De inkomsten uit dat album zouden niet naar Christner gaan terwijl hij die wel verdient, zo beweert hij.
“Christner heeft geen cent betaald gekregen voor zijn werk met Linkin Park en hij is ook niet genoemd in de credits”, laat de advocaat van Christner weten. “De verweerders hebben wel geprofiteerd van zijn creatieve werk.” Christner beweert dat hij aan twintig nummers van de heruitgave heeft meegewerkt en noemt zich daarom de “medeschepper van veel nummers op de boxset”.
BuzzE




