Liverpool-icoon Owen: bespaar me deze ‘Simeone-onzin’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Michael Owen heeft zijn teleurstelling over het verlies van Liverpool niet onder stoelen of banken gestoken. De inmiddels 40 jaar oude Owen begon zijn loopbaan in 1996 bij de ‘Reds’, die woensdagavond na verlenging door Atlético Madrid werden uitgeschakeld in de Champions League.

“Bespaar me alstublieft de onvermijdelijke onzin over de masterclass van Simeone”, zei Owen over de coach van Atlético. “Het is niet geniaal om elf topvoetballers achter de bal te zetten. Liverpool heeft ze weggespeeld.”

Na 90 minuten was het 1-0 voor Liverpool, waardoor er verlengd moest worden. In de verlenging kwam Liverpool op 2-0, maar daarna scoorden de Spanjaarden nog drie keer.

Owen verliet Liverpool in 2004. Hij won met de club in 2001 de UEFA Cup.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.