Liz Snoijink verwacht vervolg van Dokter Deen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

HILVERSUM – Omroep MAX kondigde vorig jaar aan dat de succesvolle tv-serie Dokter Deen na het komende vierde seizoen stopt. Binnenkort beginnen de opnames van het laatste seizoen op Vlieland. Actrice Liz Snoijink gelooft echter niet dat dit het einde is van de serie.

“Het schijnt het laatste seizoen te zijn. Maar je weet het nooit met Dokter Deen. Ze staat altijd weer op, heb ik het idee”, vertelt Snoijink aan Shownieuws. De 61-jarige actrice vertolkt zelf de rol van Heleen van der Meer. “Wij worden als acteurs niet betrokken bij wat er precies gaat gebeuren. Er is ons gezegd dat dit het laatste seizoen is.”

De eerste drie seizoenen scoorden erg goed op de zondagavonden van NPO 1. Soms keken meer dan twee miljoen mensen naar het programma met Monique van der Ven in de hoofdrol als dokter Maria Deen. “Heel veel mensen zitten er echt op te wachten. Dat is een prettig gevoel voor ons. Zolang er zoveel mensen zijn die het fijn vinden en zolang Monique het fijn vindt, moet je doorgaan”, stelt Snoijink.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.