Loreen komt met nieuwe muziek en Europese tour

Advertentie
Songfestivalwinnares Loreen komt met nieuwe muziek en gaat een tour geven vanaf november. Dat vertelde de Zweedse zangeres in de nacht van zaterdag op zondag in een persconferentie na afloop van de finale van de 67e editie van de liedjeswedstrijd. Zweden won met in totaal 583 punten.
“Er komt nog wat meer muziek”, vertelde Loreen, die zaterdagavond het liedjesfestijn won met haar nummer Tattoo. “En er komt een Europese tour, die begint in november.” Loreen vertelde nog niet welke landen ze aandoet. Of de zangeres ook in Nederland gaat optreden, is dus nog niet bekend.
De Zweedse zangeres won het Eurovisie Songfestival ook in 2012 met het lied Euphoria. Loreen en de Ierse zanger Johnny Logan zijn de enigen die het Eurovisie Songfestival twee keer hebben gewonnen.
BuzzE