Loreen voert ook deze week Single Top 100 aan

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Loreen voert ook deze week de Single Top 100 aan met Tattoo, het nummer waarmee Zweden de 67e editie van het Eurovisie Songfestival in Liverpool wist te winnen. Ook andere songfestivalliedjes van dit jaar zijn nog in de lijst te vinden, hoewel die wel zijn gezakt ten opzichte van vorige week.

Vorige week stond Loreen ook al bovenaan de lijst. Het nummer Cha Cha Cha van de Finse groep Käärijä, waarmee het land meedeed aan het Eurovisie Songfestival, is gezakt van plek 13 naar plek 34. Mia Nicolai en Dion Cooper, het duo dat namens Nederland meedeed aan het liedjesfestijn dit jaar, is met hun nummer Burning Daylight gezakt van plek 42 naar plek 83.

De top 3 wordt gecompleteerd door het nummer People van Libianca en het lied Engelbewaarder van Marco Schuitmaker. De nummers 4 en 5 in de lijst zijn hetzelfde gebleven. Nieuw in de top 10 van de lijst is het nummer How You Samba van Kriss Kross Amsterdam, Sofía Reyes en Tinie Tempah. Dat lied stond vorige week nog op plek 49 en komt nu op plek 10.

Single Top 10 week 21

(notering, tussen haakjes notering vorige week, artiest, titel, o.b.v. Single Top 100 samengesteld door GfK Dutch Charts)

1. (1) Loreen – Tattoo

2. (3) Libianca – People

3. (2) Marco Schuitmaker – Engelbewaarder

4. (1) Kevin feat. Yade Lauren – Trust

5. (4) David Kushner – Daylight

6. (7) Calvin Harris & Ellie Goulding – Miracle

7. (6) Maan feat. Goldband – Stiekem

8. (9) Bizzey x Kraantje Pappie x Rolf Sanchez – Zin In De Zomer Man

9. (8) Miley Cyrus – Flowers

10. (49) Kriss Kross Amsterdam feat. Sofía Reyes feat. Tinie Tempah – How You Samba

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck
  • micazu: Mijn huis, jouw vakantie