Louis Tomlinson hoopt dat getroffenen bij concert goed herstellen

Louis Tomlinson hoopt dat iedereen die gewond is geraakt tijdens zijn concert in het Red Rocks Amphitheatre “aan de beterende hand” is. Dat schrijft de 31-jarige zanger in een bericht op social media. Door hagelstenen ter grootte van golfballen raakten bijna honderd mensen gewond.
“Ik stuur al mijn liefde naar iedereen die werd getroffen door het extreme weer”, schrijft Tomlinson in zijn bericht. “Ik hoop dat iedereen veilig thuis is gekomen. Het was verwoestend om te zien dat zovelen van jullie zijn getroffen.”
De voormalig One Direction-zanger bedankt ook de hulpverleners die te hulp schoten. “Zij hebben onvermoeibaar gewerkt om te helpen bij de zorg voor alle getroffenen in zulke extreme omstandigheden.”
Door de zware weersomstandigheden werden zeker zeven mensen met verwondingen naar ziekenhuizen in de buurt gebracht. Het Red Rocks Amphitheatre is gelegen net buiten de Amerikaanse stad Denver. Zo’n negentig anderen werden op de concertlocatie zelf behandeld.
BuzzE