Luisteraars NPO Radio 2 willen dat Klein hoog in Top 2000 komt
Luisteraars van NPO Radio 2 geven massaal te kennen dat zij in december op Europapa van Joost Klein gaan stemmen om hem hoog in de Top 2000 te krijgen. Dat bleek zaterdagavond in de uitzending van dj Jasper de Vries waarin hij samen met luisteraars het verdriet over de afwezigheid van Klein op de finale van het Eurovisie Songfestival een plekje probeerde te geven.
Klein mocht niet meedoen vanwege een “incident” met een cameravrouw op donderdagavond. EBU heeft nog geen details gedeeld over het incident. Volgens AVROTROS, die de Nederlandse inzending organiseert, keek Klein dreigend.
“Ik voel een top 10-positie aankomen voor Joost Klein in de Top 2000”, stelde dj Jasper de Vries terwijl hij appjes voorlas en luisteraars sprak. “Er zijn veel mensen die op dat spoor zitten.” Ook drongen de luisteraars erop aan dat De Vries een half uur lang non-stop het nummer Europapa zou draaien. Na enige twijfel gaf de presentator daar ook gehoor aan en was het lied negen keer achter elkaar te horen op de zender.
Het initiatief werd massaal omarmd door de luisteraars. Op den duur kwamen er alleen nog maar berichtjes binnen die opriepen om Europapa te draaien. “Als dit mijn laatste avond was, dan was dit mijn laatste avond – ik vind het een briljant idee”, aldus De Vries.
BuzzE




