Lukas Gage was ‘beetje impulsief’ met bruiloft na paar maanden

Lukas Gage heeft toegegeven dat hij “een beetje impulsief” was door na een paar maanden daten al te trouwen met Chris Appleton, om vervolgens in hetzelfde jaar alweer van hem te scheiden. Dat zei de acteur tegen presentator Andy Cohen in zijn talkshow Watch What Happens Live.
Gage en Appleton trouwden na twee maanden daten op 22 april vorig jaar en gingen op 10 november alweer uit elkaar. Achteraf gezien kan de acteur er de humor wel van inzien. “Tja, zo ben ik nu eenmaal. Ik ben een beetje impulsief. Maar het was waarschijnlijk wel een van de meest losgeslagen dingen die ik ooit heb gedaan in mijn leven. En waarschijnlijk trouw ik nog zes keer.”
Het acteurskoppel werd in Las Vegas getrouwd door Kim Kardashian, een vriend van Appleton. De twee droegen ieder een zwarte, harige jas. “Ik had een manische episode voor zes maanden. Die harige jas was een vreselijk idee”, zegt hij over zijn outfit tijdens de bruiloft. “Ik weet echt niet wat er door mijn hoofd ging. Maar we leven en we leren.”
BuzzE