Madonna snapt verkiezingsuitslag niet en eet ‘Fuck Trump’-taart

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Madonna kan er met haar hoofd niet bij dat de Republikein Donald Trump de Amerikaanse presidentsverkiezingen heeft gewonnen. Op Instagram Stories deelt de 66-jarige Queen of Pop dat ze een taart heeft gegeten waar in hoofdletters Fuck Trump op staat.

“Gisteravond heb ik mijn gezicht in deze taart gedrukt”, deelt Madonna bij een foto van het baksel. De artieste deelt ook nog een selfie, waarbij ze schrijft: “Ik probeer te begrijpen waarom een veroordeelde misdadiger en verkrachter wordt gekozen om ons land te leiden. Omdat hij goed is voor de economie?”

Voor de presidentsverkiezingen plaatsvonden, sprak Madonna haar steun uit aan de Democratische kandidaat Kamala Harris. De zangeres noemde Harris een “intelligente, meelevende, welbespraakte leider”.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.