Madonna wil rechtszaak voor uitlopen concert laten seponeren

Madonna wil dat de rechtszaak tegen haar om de late aanvangstijden van haar concerten wordt geseponeerd. Haar advocaten hebben daarvoor een verzoek ingediend bij de rechtbank van New York.
Twee fans hebben de zangeres aangeklaagd omdat haar concert op 13 december in New York meer dan twee uur later begon. De advocaten van de fans beweren dat het uitlopen van het concert schade veroorzaakte voor mensen die vroeg moesten opstaan voor hun werk of voor hun gezin moesten zorgen. Ook staat er in de aanklacht dat concertbezoekers te maken kregen met beperkte vervoersmogelijkheden en kwamen mensen midden in de nacht vast te zitten.
De advocaten vinden dat Madonna’s late aanvangstijd en het niet aanbieden van een terugbetaling, een schending van de wet is. In de rechtszaak wordt de ‘Queen of Pop’ niet alleen beschuldigd van een contractbreuk, maar ook van “valse reclame, nalatige vertegenwoordiging en misleidende handelspraktijken”.
Krachtig verdedigen
Madonna’s vertegenwoordigers en Live Nation spraken eerder in een gezamenlijke verklaring hun intentie uit om “deze zaak krachtig te verdedigen”. Volgens muziekblad Billboard was er een technisch probleem tijdens de soundcheck, waardoor het concert later begon.
De 65-jarige zangeres laat haar fans vaker wachten voor haar optredens. Ook bij haar twee concerten in Amsterdam begon de Amerikaanse zangeres zo’n anderhalf uur later.
BuzzE