Malta is eerste Europese land dat weer groen kleurt

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

DEN HAAG (ANP) – Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft Malta op groen gezet voor reizigers. Dat betekent dat er geen veiligheidsrisico’s meer zijn. Wel geldt in het land een testverplichting vanwege corona.

Iedereen van 5 jaar en ouder moet bij aankomst op Malta een negatieve PCR-test kunnen laten zien, die niet ouder is dan 72 uur. Bij terugkeer naar Nederland is geen negatieve test nodig en geldt er ook geen quarantaineplicht.

Malta is het eerste land in Europa dat groen kleurt op de reisadvieskaart van Buitenlandse Zaken. Eerder zijn al de Caribische eilanden Saba en Sint-Eustatius naar groen veranderd.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.