Man uit Boxtel opgepakt voor plunderen Primera Den Bosch

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

DEN BOSCH (ANP) – De politie heeft maandagochtend een 19-jarige man uit Boxtel in zijn woning aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de avondklokrellen op 25 januari in de Bossche binnenstad en het plunderen van een Primera-filiaal in de Brabantse hoofdstad.

De man was eerder al aangehouden en op de bon geslingerd voor het overtreden van de avondklok tijdens de Bossche rellen. Maar na bestudering van camerabeelden werd duidelijk dat de man spullen heeft gestolen uit de Primera, aldus de politie.

Bij de aanhouding van de verdachte legde de politie ook beslag op zijn persoonlijke bezittingen, zoals auto’s. De man wordt deze week voorgeleid aan de rechter-commissaris.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.