Marco Borsato gaat foto’s exposeren

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – Marco Borsato maakt als fotograaf zijn debuut als exposant. Op 1 juni is de opening van de expositie Gezichten van Aruba. De tentoonstelling in Amsterdam toont het werk dat de zanger en zijn leermeester Raymond Rutting maakten op Aruba.

In het najaar van 2016 deed Marco Borsato mee aan het RTL-programma Het perfecte plaatje en kon hij zijn liefde voor fotografie aan het grote publiek laten zien. Raymond Rutting (de Volkskrant, National Geographic Traveler) hielp de zanger daarna met de fijne kneepjes van het vak.

In februari reisde het duo naar Aruba waar Marco een heuse masterclass van Rutting kreeg. Ze fotografeerden uitbundige carnavalsoptochten, hagelwitte stranden, historische Arubaanse monumenten en culinaire hoogstandjes.

De expositie Gezichten van Aruba is van 1 juni tot en met 28 augustus te bekijken in 5&33 Gallery in art’otel in Amsterdam.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.