‘Marco Borsato kroop naast het meisje in bed en streelde haar borsten en billen’
De rechtszaak van Marco Borsato is in volle gang. De inmiddels 26-jarige vrouw, die zegt onzedelijk te zijn betast door de zanger, beweert dat hij bij haar in bed kroop terwijl ze naakt was. ,,Hij streelde mijn borsten en billen.''
De vader van het vermeende slachtoffer van Marco overleed in 2013, en vanaf dat moment ondersteunde Marco het gezin financieel en emotioneel. Het meisje was vaak verdrietig en Marco kwam geregeld langs om haar te troosten. Zo vertelt ze over een voorval dat ze huilend in bed lag, naakt. Borsato kroop naast haar en zei dat hij dat wel ‘de hele dag kon volhouden’. Ook zegt ze dat hij haar borsten en billen streelde.
‘Naakt in bed’
De moeder van het meisje ging daarna naar de politie en vertelde dat zij huilend in bed lag vanwege het verlies van haar vader. Ze vroeg aan Borsato om naar boven te gaan en haar te troosten. Borsato vertelde aan de politie dat haar moeder hem inderdaad had gebeld en had gevraagd langs te komen, maar dat ze op de trap met een knipoog zei dat haar dochter naakt was. Borsato ontkent dat hij naast het meisje in bed ging liggen: ,,Er wordt achteraf een heel andere invulling aan het voorval gegeven.”
Borsten en billen
Maar volgens het meisje gebeurde het ‘heel vaak’ dat Marco haar aanraakte op plekken waar ze het niet wilde. Borsato ontkent dat hij ooit haar borsten heeft aangeraakt. Wel zegt hij dat het meisje grote borsten had, waarmee ze ’te koop liep’. Ook sloeg hij haar geregeld op haar billen. ,,Het waren de mores van het gezin”, zegt de zanger in de rechtbank.
Appjes
In de rechtbank worden een aantal berichtjes voorgelezen die Marco naar het meisje stuurde: ,,Nu sliep je alweer. Wat het beste werkt is een goeie vrijpartij”, luidt een van de appjes. Ook appte hij dat hij haar lief en mooi vond: ,,En oh ja, je hebt best mooie billen.”
Volgens Borsato waren dat soort opmerkingen normaal binnen het gezin. ,,Seks was de gangbare taal. Ik accepteerde dat, dat was kennelijk normaal daar”, zegt hij in de rechtbank. ,,Dan komen er beelden in je hoofd waarvoor je je niet kunt afsluiten.”
Volg hier alle ontwikkelingen: https://www.ditjesendatjes.nl/dossier-marco-borsato





