Marconi-winnares Ghislaine Plag: voelt alsof ik net begonnen ben

Ghislaine Plag heeft donderdag de Marconi Oeuvre Award gewonnen, maar voor haar gevoel is ze pas net begonnen. Radio-dj Stefan Stasse overhandigde de prijs donderdag aan Plag.
“Het voelt heel raar, want voor m’n gevoel ben ik net bezig”, reageert de 48-jarige Plag op NPO Radio 1. De voormalig presentatrice van Spraakmakers noemde de prijs eens de enige prijs voor radiomakers die er echt toe doet. “Dat heb ik wel eens gezegd, ja. Omdat het door een vakjury wordt uitgereikt, dat voelt wel als een eer als je collega’s je zo waarderen.”
Plag werd “overvallen” door de prijs, zo stelt ze. “En als je bedenkt wie er allemaal instaan, dat zijn helden van mij op radiogebied.”
Eerdere winnaars van de Marconi Oeuvre Award zijn onder anderen Giel Beelen, Ruud de Wild, Tineke de Nooij en Frits Spits.
BuzzE