Marga Scheide zegt muziekwereld vaarwel

Advertentie
Voormalig Luv’-zangeres Marga Scheide stopt met optreden. De 68-jarige neemt volgende maand afscheid van de muziekwereld maar is daar niet erg emotioneel over, vertelt ze donderdag in De Telegraaf.
De zangeres denkt dat haar laatste optreden op 15 april in het Vlaamse Roeselare zal verlopen als elk ander. “Na de show ga ik na de kleedkamer om me om te kleden, pak ik mijn koffer in en rijd ik terug naar huis”, aldus Scheide. “Verder geen poespas, dat past niet bij mij. Ik zal ook geen traantje laten. Ik ben heel nuchter.”
Scheide werd in 1976 samen met José Hoebee en Patty Brard gekozen om meisjesgroep Luv’ te vormen. Ze scoorden onder meer een nummer 1-hit met You’re the greatest lover en boekten ook internationaal succes. Over die tijd zegt Scheide in De Telegraaf: “In de hoogtijjaren van Luv’ werden we geleefd. Het was vliegtuig in, vliegtuig uit. Tijd voor sightseeing was er meestal niet. Niettemin heb ik het toen ook leuk gehad. Als je me vraagt of ik ooit met tegenzin op het toneel of voor de camera’s heb gestaan, zeg ik nee. Het was altijd leuk.”
BuzzE