Margot Robbie niet verdrietig om mislopen Oscar-nominatie

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Margot Robbie is niet verdrietig over het mislopen van een Oscar-nominatie voor haar hoofdrol in de speelfilm Barbie. Tijdens een bijeenkomst van acteursvakbond SAG-AFTRA sprak de actrice zich voor het eerst uit nadat anderhalve week geleden bekend werd wie er dit jaar kans maken op de belangrijkste filmprijzen. Robbie bleek daar toen niet bij te zitten.

“Je kunt je niet verdrietig voelen als je weet dat je zo gezegend bent”, zei Robbie in een toespraak voorafgaand aan een speciale vertoning bij de vakbond van de recordbrekende film dinsdagavond, meldt Deadline.

De 33-jarige Robbie zei ook dat ze het “duidelijk” vond dat Greta Gerwig, de regisseur van Barbie, wél genomineerd had moeten worden als beste regisseur. “Wat zij heeft gedaan is iets wat je maar één keer in je carrière en je leven meemaakt.”

Robbie stelde verder heel blij te zijn met de nominaties die de film als geheel heeft gekregen, namelijk voor beste film, beste aangepaste scenario, beste originele nummer (voor liedjes I’m Just Ken en What Was I Made For?), beste kostuumontwerp en beste productieontwerp. Acteur Ryan Gosling kreeg voor zijn vertolking van Ken een nominatie in de categorie beste mannelijke bijrol. America Ferrera maakt kans op de vrouwelijke equivalent van die prijs.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.