Mariah Carey luidt feestdagenseizoen in
Mariah Carey heeft kort na Halloween weer het feestdagenseizoen ingeluid. Dat deed ze door een filmpje op sociale media te delen waarin ze traditiegetrouw “It’s time” roept.
In de video van dit jaar krijgt Carey hulp van acteur Billy Eichner die de rol van een ondeugende kerstelf speelt. De zangeres verandert hem met haar kreet “It’s time” in een sneeuwpop en vliegt niet veel later in een arreslee door de lucht, terwijl haar hit All I Want For Christmas Is You klinkt.
Carey boert rond de feestdagen extra goed dankzij haar kerstklassieker uit 1994. Volgens Amerikaanse media verdient ze elk jaar ongeveer 3 miljoen dollar aan royalty’s met het nummer. Sinds het streamingtijdperk is het lied elk jaar weer een hit.
BuzzE





