Martine Sandifort zegt theatertour af vanwege depressie

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Martine Sandifort heeft haar complete theatertour afgezegd. De comédienne kampt met een depressie, zo heeft ze bekendgemaakt op sociale media.

“Tot mijn grote spijt moet ik jullie melden dat ik, wegens ziekte, genoodzaakt ben mijn theatertournee dit verdere seizoen te cancelen. Ik zou mij in deze huidige cancelcultuur natuurlijk gemakkelijk kunnen verschuilen achter een “overmacht door corona “-reden, maar dat voelt voor mij niet zuiver”, legt Sandifort uit.

“Na mijn première in november volgde er een lockdown. Ik was toen al een tijd doodop, dus die lockdown kwam mij eerlijk gezegd niet zo slecht uit. Door toen ineens niet meer te spelen werd al snel duidelijk dat het echt niet goed met me ging. Oa minstens een half jaar amper tot niet slapen en veel stress hebben helaas geleid tot een depressie.”

Sandifort vindt het vervelend dat ze alle kaartenhouders teleur moet stellen. Ze wil haar voorstelling Namasteetjes nu in het volgende seizoen spelen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.