Mary J. Blige treedt op bij Oscars

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – Mary J. Blige is een van de artiesten die tijdens de uitreiking van de Oscars optreden. Ze zal haar single Mighty River uit de film Mudbound vertolken, het nummer dat ook genomineerd is voor Beste originele song, zo heeft The Academy bekendgemaakt

Ook de andere genomineerde liedjes worden traditiegetrouw vertolkt. Keala Settle zingt This Is Me uit The Greatest Showman, Sufjan Stevens treedt op met Mystery Of Love uit het romantische drama Call Me By Your Name en Andra Day doet haar versie van Stand Up For Something uit Marshall samen met Common, Oscarwinnaar in 2015. Het trio Gael García Bernal, Natalia LaFourcade en Miguel zingt Remember Me uit de animatiefilm Coco.

Voor Mary J. Blige wordt het sowieso een bijzondere avond. Ze is ook genomineerd in de categorie Beste vrouwelijke bijrol. Het is voor het eerst dat iemand genomineerd is voor zowel acteerwerk als muziek.

De Oscars worden op 4 maart uitgereikt in Los Angeles.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.