Matthijs van Nieuwkerk keert terug op tv: dit wordt zijn nieuwe programma

Matthijs van Nieuwkerk is binnenkort weer als presentator op televisie te zien. Voor SBS 6 reist hij samen met zangeres Shirma Rouse naar de Verenigde Staten, waar ze in de voetsporen treden van soullegende Aretha Franklin.

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De serie heet Soulsister: Shirma & Matthijs in het voetspoor van Aretha en wordt naar verwachting eind dit jaar uitgezonden. Van een langdurige deal tussen Matthijs en SBS 6 is voorlopig geen sprake. Talpa Network laat aan het AD weten dat eerst wordt gekeken hoe dit programma verloopt. ,,We starten met dit programma en kijken daarna stap voor stap verder”, aldus een woordvoerder. ,,Het is nu nog te vroeg om iets te zeggen over eventuele vervolgplannen.”

Comeback

Voor Matthijs is het zijn eerste presentatieklus op televisie sinds Chansons!, dat hij samen met Rob Kemps maakte. Kort na dat programma ontstond veel ophef over de werkcultuur achter de schermen bij De Wereld Draait Door. Daarna verdween Matthijs lange tijd van de buis.

Een eerdere terugkeer via RTL ging uiteindelijk niet door. Hij tekende daar eind 2023 een contract, maar de samenwerking werd in 2024 beëindigd nadat opnieuw discussie ontstond rond de publicatie van het rapport van de commissie-Van Rijn.

Tags

MATTHIJS VAN NIEUWKERK

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.