MAX komt met docu Dolly Dots in aanloop naar afscheidsconcert

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De voorbereidingen voor de theatertour van de Dolly Dots zijn vastgelegd in een nieuwe documentaire genaamd Dolly Dots, Sisters on Tour. Die is op 17 december te zien op NPO 1. Het laatste concert van de Dolly Dots in de Ziggo Dome is een dag na de Omroep MAX-documentaire, dus op 18 december, te zien bij de zender.

Filmmakers Nada van Nie en Hadewijch van Velzen hebben de groep gevolgd tijdens hun voorbereidingen voor hun reünietour. Ook de “bijzondere band” tussen de vijf vrouwen zou centraal staan volgens de omroep.

“Ik heb vrij dicht op hun huid gezeten”, zegt Van Nie. “Wat ik wilde was de ongekunstelde momenten vastleggen. Wat is het geheim van hun vriendschap? En hoe jagen zij hun dromen na? Het getuigt van een behoorlijk staaltje girlpower om na je zestigste de bühne weer op te gaan.”

Afscheid

De Dolly Dots nemen op 14 december afscheid van het publiek in de Ziggo Dome, de eenmalige terugkeer van de concertreeks Symphonica in Rosso. Het belangrijkste kenmerk van de Symphonica in Rosso-concerten is dat het hele publiek rood draagt.

De Dolly Dots waren tussen 1979 en 1988 erg geliefd in binnen- en buitenland. De groep scoorde meer dan 25 top 40-hits met nummers als Love me just a little bit more, Radio en Hela-di-ladi-lo.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.