Máxima krijgt klap tijdens bezoek aan school

Een ongemakkelijk moment dinsdag in Almere: koningin Máxima kreeg tijdens haar bezoek aan het MBO College Poort opeens een tik tegen haar hoofd. Het gebeurde tijdens een fotomoment met studenten, waarbij een van de jongens iets te enthousiast met zijn arm zwaaide. Haar hoed schoof scheef en Máxima moest hem snel weer rechtzetten.

Máxima krijgt klap
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

Op sociale media zorgt het incident voor flink wat discussie. Was het een bewuste actie of gewoon een ongelukje? ,,Respectloos!”, luidt het onder de beelden.

Expres?

Sommigen nemen het juist op voor de student. ,,Ach die jongen werd van achter geduwd, is uit balans en uit reflex raakt z’n hand haar hoofd. Sorry, maar wie dit anders ziet maakt echt van een mug een olifant”, reageert iemand. Maar een ander is het daar niet mee eens: ,,Nou, hij doet dit echt expres… Hij is het zelfs aan het filmen.” Zelf kan de koningin er wel om lachen, zo is in de video te zien.

DenD wil uw mening weten

Máxima krijgt een klap. Expres of per ongeluk?

Tags

KONINGIN MAXIMA

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.