Máxima praat over belang van muziekonderwijs op basisscholen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Koningin Máxima heeft woensdag in Paleis Noordeinde een bijeenkomst bijgewoond als erevoorzitter van het initiatief Méér muziek in de klas. Dat maakte de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) bekend.

Samen met minister Ingrid van Engelshoven van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap en ambassadeurs van Méér muziek in de Klas is gesproken met wethouders van Cultuur en Onderwijs van de grote steden over hoe muziekonderwijs lokaal en regionaal op basisscholen wordt toegepast.

Niet alle basisscholen in Nederland geven muziekonderwijs. Wethouders van steden waar muziekonderwijs nog geen vaste plek heeft op de basisscholen vertelden over hun ambitie voor de komende jaren en wat er nodig is om die ambitie waar te maken. Wethouders van steden waar muziek al een vaste plaats heeft in het basisonderwijs, wisselden successen en kennis uit over de toegevoegde waarde van muziekonderwijs, het belang van onderzoek en langetermijninvestering in muziek.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.