Megan Thee Stallion waarschijnlijk donderdag terug op Broadway

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Megan Thee Stallion keert waarschijnlijk donderdag weer terug op het podium bij Moulin Rouge! The Musical op Broadway. Dat laat de rapper weten in een bericht op Instagram, nadat ze dinsdagavond tijdens een voorstelling onwel werd en in het ziekenhuis moest worden opgenomen.

De 31-jarige artiest noemde het incident een “echte wake-upcall”. “Ik heb mezelf de laatste tijd echt te ver gepusht, en mijn lichaam zei genoeg”, schrijft Megan Thee Stallion. “Ik was bang. Ik dacht dat ik zou flauwvallen. Ik probeerde het optreden af te maken, maar het lukte gewoon niet.”

De rapper heeft naar eigen zeggen maar een dag rust nodig. “Donderdag sta ik weer op het podium, sterker en klaar om jullie 100 procent te geven zoals jullie verdienen.”

Megan Thee Stallion speelt in de productie de rol van Harold Zidler. Ze is de eerste vrouw die deze rol speelt.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.