Mel C annuleert optreden in Polen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Melanie Chisholm heeft aangekondigd dat haar optreden tijdens een nieuwjaarsshow in Polen niet doorgaat. De Spice Girl deed dit in een bericht op Twitter, en liet daarin doorschemeren dat het besluit te maken heeft met de manier waarop er in het land omgegaan wordt met de lhbtiq+-gemeenschap. Mel C werpt zich de laatste jaren meer en meer op als een stem voor deze gemeenschap.

“In het licht van enkele problemen die bij mij onder de aandacht zijn gebracht en die niet in overeenstemming zijn met de gemeenschap die ik steun, ben ik bang dat ik niet meer zoals gepland kan optreden in Polen op oudejaarsavond”, schrijft ze. “Ik hoop snel terug te komen. Ik hoop dat jullie allemaal een geweldige kerst hebben en de beste wensen voor 2023.”

Polen is de laatste jaren veelvuldig in het nieuws geweest rondom de rechten van mensen uit de lhbtiq+-gemeenschap. Zo stelde het land ‘lhbt-vrije zones’ in, waar kinderen en gezinnen niet met de denkbeelden uit deze gemeenschap in aanraking zouden komen. Deze zones werden met name in Europa veroordeeld en als discriminerend bestempeld.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.