Mia Nicolai en Dion Cooper filmen voor songfestival in Zaandam

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Mia Nicolai en Dion Cooper hebben in aanloop naar het Eurovisie Songfestival recent opnames gehad in Zaandam. Daar werd hun zogeheten postcard, het promofilmpje dat tijdens het festival voorafgaand aan de act wordt uitgezonden, opgenomen bevestigt een woordvoerder van AVROTROS desgevraagd.

De BBC deelde op sociale media een klein kijkje achter de schermen bij de opnames. In een korte video is te zien dat Nicolai en Cooper al rolschaatsend door het centrum zoeven, langs het stadhuis en ook langs het in het buitenland beroemde Inntel-hotel, een gebouw dat lijkt op allemaal opgestapelde kleine groene en blauwe houten huisjes.

Nicolai en Cooper doen dit jaar namens Nederland mee aan het Eurovisie Songfestival in Liverpool. Ze komen volgende maand in de eerste halve finale uit en moeten daarin proberen een ticket voor de finale te bemachtigen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.