Michael Fassbender ongedeerd bij autocrash in Le Mans

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Michael Fassbender is zondag niet gewond geraakt bij de crash van zijn auto in de Franse racewedstrijd de 24 Uur van Le Mans. Dat meldt nieuwszender BFMTV.

De Porsche van de Ierse acteur raakte zo beschadigd dat hij de race niet kon afmaken. Op beelden van Eurosport is te zien dat Fassbender de macht over het stuur verloor en tegen de bandenmuur botste.

De in Duitsland geboren acteur reed mee met het Duitse team Proton Racing. Het team liet op Twitter weten “teleurgesteld” te zijn door de afloop.

De acteur deed vorig jaar voor het eerst mee aan de befaamde race, maar had toen ook al pech. Hoewel hij destijds wel de finish haalde, crashte hij meerdere keren.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.