Michael Keaton vond schrappen Batgirl niet erg

Michael Keaton kon er prima mee leven dat de film Batgirl in 2022 werd geschrapt, zegt de acteur in een nieuw interview met GQ Magazine. Keaton speelde de gemaskerde superheld in Batman (1989) en Batman Returns (1992) en zou voor Batgirl weer het kostuum aantrekken.
Batgirl was in 2022 al zo goed als klaar, maar filmstudio Warner Bros. besloot de film uiteindelijk niet uit te brengen om kosten te besparen. Op de vraag of hij daardoor teleurgesteld was, reageert Keaton kortaf. “Nee, het kon me hoe dan ook niet schelen. Een grote mooie cheque”, zei Keaton, terwijl hij met zijn vingers het universele gebaar voor geld maakte.
De 72-jarige acteur leefde wel mee met regisseurs Adil El Arbi en Bilall Fallah. “Ik mag die gasten. Het zijn aardige jongens. Ik wil dat ze slagen en ik denk dat ze zich heel slecht voelden. Dat gaf me een slecht gevoel. Maar ik? Ik ben oké.”
BuzzE