Mick Jagger: je moet protestliederen met humor maken

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Mick Jagger denkt dat het belangrijk is om humor mee te nemen in het schrijven van een lied. Dat vertelt de 78-jarige zanger in een interview met Apple Music. Het interview komt woensdag uit, maar dinsdag werd er al een kort fragment gedeeld op sociale media.

“De meeste songwriters schrijven over liefde, maar er zijn zo veel meer onderwerpen”, zegt Jagger, wanneer hem wordt gevraagd naar de onderwerpen van de nummers van The Rolling Stones.

Interviewer Matt Wilkinson stelt dat veel nummers van The Stones, zoals Gimme Shelter en Street Fighting Man, “protestliederen” zijn. Dat klopt wel, zegt Jagger. “We wilden het ook over andere onderwerpen hebben (dan over de liefde, red.), maar je moet het met humor doen. Mensen houden er niet van om de les gelezen te worden.”

Het interview is opgenomen ter ere van het 60-jarig bestaan van de Britse band, die actief is sinds 1962. Ook gitarist Ronnie Wood komt aan het woord.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.