Miley Cyrus aangeklaagd om gebruik van foto paparazzi
Miley Cyrus is aangeklaagd om een foto die ze vorig jaar op Instagram heeft geplaatst. Paparazzo Robert Barbera zegt dat de zangeres het beeld dat hij van haar maakte zonder zijn toestemming op sociale media heeft gedeeld. De fotograaf klaagt haar volgens persbureau Bloomberg aan voor schending van het auteursrecht. Hij eist een schadevergoeding.
Volgens Barbera zorgde zijn foto ervoor dat Cyrus meer volgers kreeg op Instagram en waardoor ook de belangstelling voor haar muziek groter werd. Zijn foto heeft haar dus geld opgeleverd, concludeert de fotograaf.
Barbera klaagde eerder al andere artiesten aan voor het gebruik van zijn foto’s, maar de zaken tegen Ariane Grande, Dua Lipa en Justin Bieber gingen uiteindelijk niet door.
BuzzE





