Milkshake barst los in Amsterdams Westerpark

Na twee jaar wachten kunnen liefhebbers van het festival Milkshake weer los. Zaterdag en zondag vindt het tweedaagse feest als vanouds plaats in het Westerpark in Amsterdam.
Vanwege de coronacrisis kon Milkshake, waar diversiteit en eigenheid wordt gevierd, de afgelopen jaren niet doorgaan. De kaarten voor de editie van dit jaar waren in februari in mum van tijd uitverkocht. Binnen een uur waren haast alle 34.000 karten weg.
Op het podium maakt onder meer de Engelse singer-songwriter Jessie Ware haar opwachting. Daarnaast krijgt kunstenaar Erwin Olaf zijn eigen podium, genaamd Circus of Love. In de acts die Olaf op dit podium programmeert, zullen “gelijkwaardigheid en liefde de belangrijkste kernwaarden zijn”. De muziekstijlen hier zullen variëren van disco tot soul.
Milkshake is dit jaar toe aan zijn elfde editie. Het festival geldt als een van de populairste queer-feesten van Nederland.
BuzzE