Minder spelers in S.P.E.L.-show door corona

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Het nieuwe seizoen van de tv-quiz De S.P.E.L.-show ziet er in verband met de coronacrisis anders uit. Er is geen publiek meer aanwezig en het aantal spelers is gehalveerd, laat BNNVARA weten.

“Vanwege de coronamaatregelen moesten we in de studio een aantal aanpassingen doorvoeren”, zegt presentatrice Astrid Joosten. “Nu bemant elke speler twee letters van het alfabet. Ondanks dat blijft het een spannende taalstrijd tussen de BN’ers onderling én van de BN’ers met het alfabet.”

Aan de komende reeks, die vanaf 7 juli op tv is, doen onder anderen Ellie Lust, Najib Amhali, Lies Visschedijk en Jeangu Macrooy mee.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.