Missy Elliott: geen woorden voor opname Rock & Roll Hall of Fame

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Missy Elliott vindt het moeilijk te geloven dat zij vrijdagavond als eerste vrouwelijke rapper wordt opgenomen in de Rock & Roll Hall of Fame. Dat zegt de 52-jarige Amerikaanse artieste in de talkshow Good Morning America. Volgens haar kunnen “woorden niet beschrijven” wat dit voor haar betekent.

De rapper benadrukt in het gesprek hoe belangrijk de hiphopwereld, waar zij zelf onderdeel van uitmaakt, is in de muziekindustrie. “Wat mensen ook zeggen, de hiphopwereld is iets speciaals en unieks.” Missy Elliott is onder meer bekend van hits als Get Ur Freak On, Work It en Lose Control.

Missy Elliott vindt het extra bijzonder dat zij zich na vrijdag mag voegen in het rijtje met artiesten als Kate Bush, George Michael en Sheryl Crow, die eerder al in de Rock & Roll Hall of Fame zijn opgenomen. “Als je met hen aan tafel zou zitten is dat al een zegen. Er moet een groter woord zijn dan dat om te zeggen wat dit betekent.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.