Missy Elliott voor het eerst als headliner op tournee

Missy Elliott gaat dit jaar op tournee langs grote zalen in Noord-Amerika en neemt daarbij collega’s Busta Rhymes, Ciara en Timbaland mee. Dat meldt de Amerikaanse website Variety. Het is voor het eerst dat de rapper als headliner een reeks grote shows doet.
“Dit is een bijzondere tijd in mijn leven, omdat ik zoveel mijlpalen als eerste keer mag ervaren”, zegt Elliott in een verklaring. “Ik ben de eerste vrouwelijke hiphopartiest die werd opgenomen in de Rock & Roll Hall of Fame en nu ga ik op pad voor mijn eerste headlinetour.”
Ze vertelt ook dat fans haar al “een hele tijd” vragen of ze op tournee wil gaan. “Maar ik wilde wachten tot ik voelde dat de tijd rijp was”, zegt ze. “Omdat ik wist dat als ik het ooit zou gaan doen, ik het op grootse wijze moest doen. En dat ik het samen met mijn familie zou moeten doen!”
De tour brengt Missy Elliott, die rond de millenniumwisseling doorbrak met hits als 4 My People, Work It en Get Ur Freak On, langs zalen in onder meer Los Angeles, Las Vegas, Atlanta en ook in Canada. Busta Rhymes en Ciara verzorgen daarbij de voorprogramma’s, Timbaland doet mee aan de tour als ‘special guest’.
BuzzE